Těžko byste hledali ostrov s pohnutější historií, než je Kréta. Tento ostrov je oblíbenou cílovou destinací českých turistů. A určitě každý z nich touží po kvalitním ubytování s potřebným zázemím. V nabídkách významných cestovních kanceláří najdete hotelový komplex Kavros Beach (***) v oblasti Georgioupolis, který se skládá z několika budov rozmístěných přímo u písečné pláže.

Pokud jste si hotel Kavros Beach vyhlédli a zajímají vás o něm aktuální informace od ostatních turistů, nenechte si ujít recenzi tohoto hotelu. Sestavili jsme pro vás přehled silných a slabých stránek hotelu, které vám napoví, co vás na vaší dovolené čeká. Věříme, že vám recenze pomohou v rozhodování, zda se v tomto hotelu ubytovat.

Hotel Kavros Beach na Krétě
zobrazit více fotografií

Přehledná recenze hotelu Kavros Beach v Řecku v bodech:

Plusy hotelu

 • udržovaný bazén
 • každodenní úklid pokojů
 • zábava zejména pro rodiny s dětmi
 • stále se zlepšující služby
 • neustálé doplňování stravy
 • slunečníky na pláži bez poplatku
 • čistá pláž
 • průzračná voda v moři

Mínusy hotelu

 • vedlejší budova má nižší ubytovací standart
 • méně rozmanitá strava, nižší kvalita stravy
 • občasná nespokojenost s kvalitou ubytování
 • Wi-Fi pouze na recepci

Hodnocení a recenze návštěvníků jiných portálů:

 • 20. místo ze 47 hotelů v destinaci Georgioupolis – hodnocení zákazníků prestižního průvodce Tripadvisor
 • 287. nejlépe hodnocený hotel z celkového počtu 1377 na Krétě – hodnocení zákazníků cestovní agentury Invia.cz
 • 7,2 / 10 (fantastické) – průměr hodnocení z více jak 652 recenzí zákazníků cestovní agentury Invia.cz
 • 2 / 5 (horší) – průměr hodnocení z více jak 51 recenzí uživatelů cestovního portálu Zajezdy.cz

Zajímavosti o hotelu Kavros Beach v Řecku

Umístění hotelu

Hotelový komplex Kavros Beach je rozmístěn u nejdelší písčité (místy smíšené) pláže v letovisku Kavros. Hotel se skládá ze dvou hlavních částí vzdálených od sebe asi 150 metrů. V blízkosti hotelu se nachází obchody, bary a taverny a 4 km od hotelu centrum městečka Georgioupolis.

Zázemí hotelu

Hoteloví hosté mají k dispozici hlavní restauraci s terasou, bar, Wi-Fi připojení na recepci, 2 bazény s lehátky a slunečníky, dětský bazén, dětské hřiště, miniklub, snack bar u bazénu a společenskou místnost s televizorem.

Ubytování v hotelu

Hosté jsou ubytováni ve standardně zařízených dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Součástí pokojů je sociální zařízení, telefon, klimatizace, televizor se satelitním příjmem a lednička. Za poplatek mohou hoteloví hosté využít bezpečnostní schránku. K pokoji náleží balkon nebo terasa.

Stravování v hotelu

Hotel Kavros Beach v Řecku s all inclusive stravováním nebo polopenzí se postará o plné žaludky všech svých hostů. Polopenze zahrnuje snídaně a večeře formou bufetu, all inclusive stravování obsahuje snídaně a večeře formou bufetu, oběd výběrem z menu, lehké občerstvení během dne, zmrzlinu a alkoholické a nealkoholické nápoje.

Zábava a vyžití

Hotel organizuje pro své hosty zábavní animační programy a diskotéky, což je určitě silná stránka hotelu. Hosté mohou využít tenisové kurty (za poplatek), víceúčelové hřiště a fitness nebo si mohou zahrát stolní tenis a biliard.

V letovisku Kavros je společenský život spíše klidnější a turisté tu naleznou zejména příležitosti k relaxaci. V uličkách se ukrývají půvabné obchůdky a malebné taverny s místními specialitami. Procházkou po písečné pláži se turisté dostanou do letoviska Georgioupolis nebo autobusem do 18 km vzdáleného historického města Rethymno.

Shrnutí recenze

Průzkumem tohoto hotelu jsme strávily 2 hodiny a 30 minut, přičemž jsme přečetli několik desítek recenzí návštěvníků jak v čechách, tak v zahraničí včetně oborových magazínů. Hotel Kavros Beach na Krétě bychom hodnotili jako průměr ve všech ohledech, který splní očekávání nenáročné klientely. Hotel doporučujeme pro ty, kterým nevadí udělat nějaký kompromis ohledně stravování či ubytování. Silnou stránkou hotelu jsou však animační programy, díky nimž budou vaše děti zabaveny na dlouhé hodiny.

Naše hodnocení

Pro rodiny s dětmi:
80%
Čistota:
70%
Umístění:
80%
Zařízení hotelu:
70%
Wifi:
40%
Jídlo:
65%
Celkové hodnocení:
67%

Zobrazit zájezdy do hotelu Kavros Beach