Zakynthos – veškerý půvab Řeckých ostrovů na jediném místě.

Naprosto tyrkysové moře a nádherná příroda jsou dominantami ostrova Zakynthos, kde uvidíte spoustu zajímavostí od vzácných tuleňů, mořských želv až po vrak pašerácké lodi. Oblíbenou turistickou atrakcí je projížďka na lodi kolem ostrova, při které uvidíte moře v nádherných odstínech modré a pláže Zakynthosu.


Ukázat nabídku levných zájezdů na Zakynthos


Co říkají ti, kdo již Zakynthos navštívili?

Laganas je jedno velké zábavní letovisko s dlouhou promenádou plnou barů, restaurací, noční klubů i striptýzových barů. Pro mladé ideální (je tu celkem hluk), pro rodiny s dětmi doporučuji klidnější letovisko nebo vyrazit raději v červnu nebo září, kdy je mládež ve školách. Vyzdvihnout musím krásnou písečnou pláž. Viděli jsme delfíny a také místo, kde mořské želvy kladou svá vejce, což je masová turistická atrakce. Za mě doporučuji, pokud se rádi bavíte, máte rádi okolo sebe spoustu lidí.

Chci taky na Zakynthos

Michal a Jana

Město Zakynthos je nutnou návštěvnou každého. V odpoledních hodinách téměř liduprázdné město se v 9 hodin večer zaplní obrovským množstvím lidí. Nechybí spousta barů, restaurací, taveren a kaváren. Můžete jen tak korzovat městem nebo si vychutnat nějakou specialitu. Půjčili jsme si auto na týden a projeli si celý ostrov. To vřele doporučuji každému, kdo má tuto šanci. Ostrov je krásně zelený, spousta krásných pláží a romantických zátok, báječní lidé. My jedeme příští rok znovu.

Chci taky na Zakynthos

Jaroslav 35 let s dětmi

Co očekávat od dovolené na ostrově Zakynthos?

Nevíte co očekávat od dovolené na Zakynthosu? Podívejte se na náš jednoduchý přehled. Čím více procent, tím více dané kategorie můžete očekávat.

Pro rodiny s dětmi:
80%
Pláže:
85%
Atmosféra:
85%
Noční život:
85%
Kultura:
80%
Celkové hodnocení:
83%

Ukázat nabídku levných zájezdů na Zakynthos


Pláže na Zakynthosu

Dovolená Zakynthos je častou volbou turistů také pro nádherné písčité i oblázkové pláže, především ale pro nádherné zabarvení zcela čisté vody. Díky průzračnosti moře je tato oblast vyhledávána rekreačními potápěči. Příroda a potažmo kouzelné pláže Zakynthosu jsou ideální pro pořizování nádherných fotek.

Zajímavost – vrak pašerácké lodi

Pláž Navagio je obklopená skalisky a nabízí pohled na vrak obrovské pašerácké lodi. Na toto místo se dostanete jen po moři a průvodci vás nechají fotit a vykoupat se v azurově modrém moři! Výlet na toto místo lze pořídit i celkem levně, protože jej nabízí několik společností. Nejlepší je spojit výlet na pláž s výletem lodí kolem celého ostrova.

Kam na výlety

Zakynthos nabízí spoustu turisticky atraktivních míst, tato byste neměli při návštěvě ostrova opomenout.

 • Zátoka mořských želv Laganas
 • Vesnice Volimes
 • Modrá jeskyně
 • Pláž Gerakas
 • Pláž Argassi

Dovolená Zakynthos

Zájezdy all inclusive zajišťují pohodovou dovolenou bez starostí o útratu peněz za jídlo, či pití. Dovolená na ostrově Zakynthos tak přijde velmi levně. V ceně zájezdu totiž dostanete celodenní možnost občerstvování v resortu a vstup na zábavné animační programy. Nyní jsou v prodeji exkluzivní last minute zájezdy Zakynthos.

Víte že… zájezdy last minute Zakynthos pořídíte nyní velmi levně? Nabídka zájezdů ZDE.

Nejoblíbenější letoviska Zakynthosu

 • Laganas
 • Kalamaki
 • Tsilivi
 • Argasi
 • Vassilikos
 • Amoudi
 • a další…..
Víte že… ostrovu Zakynthos italové říkají také Zante? Má 416 km čtveřečních a nabízí všechny krásy Řecka na jediném místě.

Ukázat nabídku levných zájezdů na Zakynthos