Na pevninské části Řecka, v blízkosti božského Olympu, se nachází oblíbené letovisko Nei Pori. Prožijte dovolenou se vším, co k ní patří, a objevte krásy tohoto příjemného místa vzdáleného pár kilometrů od většího střediska Leptokaria. A nemusíte sahat ani hluboko do peněženky, protože i o prázdninách můžete využít last minute nabídek!


Ukázat nabídku levných zájezdů do Nei Pori


Recenze a zkušenosti s letoviskem Nei Pori

Nei Pori je tím pravým místem pro rodiny s menšími dětmi. Do dálky se táhne pláž s písečným povrchem a pozvolna přechází v čisté moře, které umožňuje bezpečné koupání. Rodiče naleznou na pláži dostatečný komfort a relaxovat mohou poleháváním na lehátkách nebo jízdou na šlapadlech. Na příjemné posezení lákají bary a taverny s rozmanitým výběrem jídel.

Chci taky do Nei Pori

Odpočinek pro rodiny s dětmi

S partou přátel jsme se rozhodli pro dovolenou v Nei Pori a rozhodně jsme si to tam užili plnými doušky. Vyzkoušeli jsme si vodní lyžování a paragliding, zapůjčili jsme si skútry, řádili jsme ve vodě, hráli volejbal, podnikali výlety a večer jsme poseděli v barech s živou hudbou a popíjeli výborné koktejly.

Chci taky do Nei Pori

Zábava pro mladé lidi

Co očekávat od dovolené v Nei Pori?

Nevíte co očekávat od dovolené na pevnině v letovisku Nei Pori? Podívejte se na náš jednoduchý přehled. Čím více procent, tím více dané kategorie můžete očekávat.

Pro rodiny s dětmi:
90%
Pláže:
95%
Atmosféra:
90%
Noční život:
70%
Kultura:
70%
Celkové hodnocení:
83%

Ukázat nabídku levných zájezdů do Nei Pori


Last minute Nei Pori je žádanou verzí zájezdu, kterou turisté často kombinují s pobytem all inclusive. Je to pro pohodovější prožití zaslouženého volna bez starosti o jídlo a pití.

Díky pevninské poloze jsou často cestovními kancelářemi pořádány do letoviska Nei Pori zájezdy autobusem, ovšem nechybí ani doprava letecká.

Co stojí v Nei Pori za návštěvu?

Nei Pori je typickým prázdninovým letoviskem se spoustou obchůdků a kaváren. Za památkami se turisté musí vydat do jeho okolí. Půjčit si mohou automobil, motorku nebo jízdní kolo nebo se svézt turistickým vláčkem, který zastavuje u významných památek. Výborně tu funguje městská hromadná doprava se zastávkami v Soluni a dalších atraktivních lokalitách. Při svých výletech nevynechejte pobřežní pevnůstku Platanomas vzdálenou pouhých 5 km od Nei Pori.

Koupání a pláže

I v plné sezóně naleznete na pláži v Nei Pori dostatek místa pro slunění. Dlouhá široká písečná pláž přímo vybízí ke stavění hradů, zahrabávání do písků a klopení báboviček. Na pláži nechybí veškerý servis, převlékací kabiny, sprchy a nabídka vodních sportů.

Zábava a sport

Dovolená v Nei Pori vás bude bavit o to víc, když ji pořádně okořeníte sportem a zábavou. Pro děti je v tomto letovisku spousta dětských atrakcí, pro dospělé velké množství obchodů se suvenýry, kaváren a barů se živou hudbou. Milovníci vodních sportů se mohou svézt na banánu, plachtit za člunem na padáku, pronajmout si skútr nebo si zahrát plážový volejbal.

Levné ubytování Nei Pori

Cestovní kanceláře nabízejí v Nei Pori levné ubytování v hotelech, residencích a soukromých apartmánech a pokojích. Nejžádanější jsou hotely na plážové promenádě vzdálené 10 metrů od moře nebo apartmány na hlavní třídě v dosahu 60 metrů od moře.


Ukázat nabídku levných zájezdů do Nei Pori