Češi Řecko milují a mnoho individuálních cestovatelů, partnerských dvojic a rodin si vybírají pevninu nebo ostrovy za svou dovolenkovou destinaci. Možná jste ale dosud neslyšeli o letovisku Leptokaria, které dříve bývalo malou rybářskou vesničkou. Zájezdy na tuto část pevniny pořádají všechny významné české cestovní kanceláře a nechybí ani nabídka last minute zájezdů.


Ukázat nabídku levných zájezdů na Leptokarii


Co říkají ti, kdo již Leptokarii navštívili?

Dovolená v Leptokarii zmírní vaše obtíže s alergiemi a astmatem. Blahodárné horské ovzduší a přímořské klima bude ozdravující kombinací pro vaše plíce. Tuto oblast proto hojně vyhledávají rodiny s často nemocnými dětmi, ale za účelem ozdravení sem mohou přicestovat i dospělí.

Chci taky na Leptokarii

Dovolená pro alergiky

Naše děti si Leptokarii zamilovaly hned po příjezdu. Stačilo, aby na vlastní oči spatřily moře s průzračnou vodou, a rázem jsme věděli, že toto letovisko bylo dobrou volbou. Spoustu legrace jsme si užili v lunaparku s kolotoči, trampolínami a obřími skluzavkami.

Chci taky na Leptokarii

Dovolená pro celou rodinu

Co očekávat od dovolené na Leptokarii?

Nevíte co očekávat od dovolené na pevnině v letovisku Leptokaria? Podívejte se na náš jednoduchý přehled. Čím více procent, tím více dané kategorie můžete očekávat.

Pro rodiny s dětmi:
80%
Pláže:
75%
Atmosféra:
85%
Noční život:
70%
Kultura:
65%
Celkové hodnocení:
75%

Ukázat nabídku levných zájezdů na Leptokarii


Last minute Leptokaria je žádanou verzí zájezdu, kterou turisté často kombinují s pobytem all inclusive. Je to pro pohodovější prožití zaslouženého volna bez starosti o jídlo a pití.

Co stojí v Leptokarii za návštěvu?

Leptokaria je výborným výchozím místem pro poznávání památek a zajímavostí v okolí. Pouze 5 km od letoviska se k nebi tyčí pohoří Olymp a v dojezdové vzdálenosti autem jsou Athény, kláštery Meteora, Soluň či Aquapark. Milovníci historie si mohou udělat výlet po okolních historických památkách a opevnění. Místní zajímavostí je magnetická hora Lifidra, která popírá veškeré fyzikální zákony.

Koupání a pláže

Pláže v Leptokarii pokrývají oblázky a písek a vysloužily si tzv. modrou vlajku za svou kvalitu a čistotu. Malé děti a neplavce potěší pozvolný vstup do vody s dobrou viditelností na samé dno i ve větší hloubce. Na plážích si můžete pronajmout slunečníky a lehátka a kdykoliv se osprchovat.

Zábava a sport

Kdo očekává od dovolené v Leptokarii, že se tu nebude ani chvíli nudit, ten nebude zklamaný! Radost vám udělá pestrá nabídka vodních sportů a aktivit na souši, jako je cyklistika, plážový volejbal nebo fitness. Nouze tu není ani o zábavu. Nejoblíbenějším místem v letovisku je lunapark a pobřežní promenáda s obchůdky, tavernami a kavárnami. Ujít si nenechte každé úterý tradiční trhy s čerstvou nabídkou zboží.

Levné ubytování v Leptokarii – apartmány, rekreační domy a hotely

V Leptokarii se levně ubytujete s celou svou rodinou. Cestovní kanceláře nabízejí last minute zájezdy za nejvýhodnější ceny, ale i mimo tyto akce pořídíte levné ubytování v apartmánech, rekreačních domech a hotelech nižší kategorie.


Ukázat nabídku levných zájezdů na Leptokarii